69. Emmy Ödül Töreni’ni Stephen Colbert sunacak

69. Emmy Ödül Töreni’ni Stephen Colbert sunacak

17 Eylül 2017 tarihinde gerçekleşecek olan 69. Emmy Ödül Töreni’ni sunacak isim belli oldu. Daha önce bir çok Emmy kazanmış olan Amerikalı komedyen, yazar, eleştirmen ve sunucu Stephen Colbert, ilk kez Emmy Ödül Töreni’ni sunacak.

The Late Show with Stephen Colbert ile 2015’ten bu yana CBS ekranlarında olan Colbert, kendisinin sunacağı törenin; bugüne dek en kalabalık güruh tarafından izlenen Emmy Ödül Töreni olacağı iddiasında bulundu. CBS Entertainment adına açıklamalarda bulunan Başkan Yardımcısı Jack Sussman, Colbert’ın keskin mizahının canlı yayınlar ve seremoniler için biçilmiş kaftan olduğunu dile getirirken, izleyicilerle kurduğu iletişim ve sunduğu eğlenceyle Amerikalı komedyenin şu anda televizyondaki en iyi isim olduğunu düşündüğünü sözlerine ekledi.

Los Angeles’taki Microsoft Center’da gerçekleşecek ve CBS ekranlarında canlı yayınlanacak olan 69. Emmy Ödül Töreni’nde yarışacak adaylar 13 Temmuz’da açıklanacak. Aşağıdaki bağlantıdan, The Late Show with Stephen Colbert’ın geçtiğimiz haftaki bir bölümünden Colbert’ın Donald Trump’ın başkanlığa gelmiş olmasıyla ilgili monoloğunu dinleyebilir / izleyebilirsiniz.

Benzer yazılar