“A Quiet Place”in devam filmi de geliyor

“A Quiet Place”in devam filmi de geliyor

Paramount Pictures, vizyonda geçirdiği ilk üç haftada yoğun ilgi gören A Quiet Place filminin devamı için kolları sıvadı.

John Krasinski’nin yönettiği ve başrolünü gerçek hayatta da eşi olan Emily Blunt’la paylaştığı film, gizemli yaratıkların tehdidi altında yaşamaya çalışan bir aileyi konu ediyor. Ses çıkarmadıkları zaman kendilerine saldırmayan söz konusu yaratıklardan korunmak için ilginç alışkanlıklar ve kurallar geliştiren iki çocuklu bir aileyi konu eden A Quiet Place, filmin yapım şirketi olan Paramount Pictures’ın yüzünü fazlasıyla güldürmüş gibi gözüküyor.

Söz konusu devam filmiyle ilgili açıklamalarda bulunan stüdyonun CEO’su Jim Gianopulos, çalışmaların çoktan başladığını dile getirdi ve ekledi: “Beş yıl önce biri bana gelip The Office’teki komik Jim karakterinin yapacağı sessiz bir filmin Paramount’ta bir hit olacağını söyleseydi çok inandırıcı olmazdı.”

Dar bir oyuncu kadrosu ve az sayıda mekanla çekilen filmin senaryosu da Scott Beck, Bryan Woods ve John Krasinski imzası taşıyor. An itibariyle vizyonda olan filmin fragmanını aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

Benzer yazılar