Barış Manço’nun doğum günü, yarın akşam Babylon’da Kabus Kerim ve Kozmonotosman’ın performansı ile kutlanacak

Barış Manço’nun doğum günü, yarın akşam Babylon’da Kabus Kerim ve Kozmonotosman’ın performansı ile kutlanacak

Yarın akşam Babylon’da gerçekleşecek olan gecede, Barış Manço’nun yaş günü kutlanacak. “Barış Manço Hayatımı Değiştirdi” etkinliğinde gece boyunca Kabus Kerim ve Kozmonotosman, sanatçının parçalarını çalacak.

17 yıl önce hayatını kaybeden Türk müzik tarihinin en önemli isimlerinden Barış Manço’nun doğum günü şerefine, yarın akşam Babylon’da “Barış Manço Hayatımı Değiştirdi” ismiyle bir kutlama partisi gerçekleşecek. Cartel ile tanıdığımız ve son dönemde yaptığı yeniden düzenlemelerle karşımıza çıkan Kabus Kerim ve disco, funk türündeki düzenlemeleri ile 2015 ortalarında ismini daha da sık duyduğumuz Kozmonotosman, Barış Manço parçalarını çalan ikili olacak. Birçok parçanın belki de ilk defa duyacağınız düzenlemeleri, yarın akşam Babylon’da dinlenebilecek. Etkinliğin detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

Geceye özel olarak Erbil Sivaslıoğlu tarafından tasarlanan Barış Manço illüstrasyonu, Bitti Gitti işbirliği ile “Barış Manço Hayatımı Değiştirdi” etkinliğine gelenler ile buluşacak. babylon.bittigitti.com.tr‘deki formu dolduranilk 100 kişiye hediye edilecek olan özel serigrafi baskılar için, formu doldurduktan sonra tişörtünüzü yanınıza almanız gerekiyor.

1426238_1750357165187169_4218391245717670093_n

Benzer yazılar