Beyoğlu Sineması’nı ayakta tutacak Sadakat Kartları’nın satışı devam ediyor

Beyoğlu Sineması’nı ayakta tutacak Sadakat Kartları’nın satışı devam ediyor

Bir süre önce borçları sebebiyle kapanacağı haberleri çıkan Beyoğlu Sineması, tüm sinemaseverlerin desteğini bekliyor. Sinema eleştirmeni Cem Altınsaray tarafından hazırlanan ve Beyoğlu Sineması’nı iyileştirilmesi için destek toplayacak olan Sadakat Kartları’nın satışı sürüyor.

İstanbul’un en eski sinema salonlarından biri olan Beyoğlu Sineması’nın borçları sebebiyle kapanacağı haberleri, sinemaseverleri üzmüştü. Haberlerin üzerinden kısa bir süre geçtikten sonra Beyoğlu Sineması için yarattığı destek projesini açıklayan sinema eleştirmeni Cem Altınsaray, Sadakat Kartları’nı geçtiğimiz ayın başlarında duyurmuştu. Satın alınan Sadakat Kartları’nın gelirleri ile sinemanın borçlarının kapatılmasını ve hatta birçok yenilemenin de yapılabileceğini söyleyen Altınsaray, Beyoğlu Sineması için destekleri beklediklerini de dile getiriyor. Dört farklı modelde var olan Sadakat Kartları’nı buraya tıklayarak satın alabilir, detaylarını ise aşağıda görebilirsiniz.

100 TL‘lik sadakat kartı – Bir yıl boyunca 10 ücretsiz film gösterimine giriş
250 TL‘lik sadakat kartı – Bir yıl boyunca 15 ücretsiz film gösterimine giriş
500 TL‘lik sadakat kartı – Bir yıl boyunca 30 ücretsiz film gösterimine giriş
1000 TL‘lik sadakat kartı – Bir yıl boyunca sınırsız ücretsiz film gösterimine giriş

Beyoğlu Sineması’nın kapanmaması için destek verenler arasında birçok sinema sanatçısı da yer alıyor. İstanbul’un en eski sinemalarından biri olan Beyoğlu Sineması’na, Sadakat Kartları’ınızı alarak destek olabilirsiniz.

pjimage (14) pjimage (13)

 

Benzer yazılar