“Bob’s Burgers” filmi için çalışmalar başladı

“Bob’s Burgers” filmi için çalışmalar başladı

Fox’un Emmy ödüllü animasyon serisi Bob’s Burgers‘ın uzun metraj filmi için çalışmalar başladı. Yapılan açıklamalara göre ilk Bob’s Burgers filmi 2020 yazında gösterime girecek.

Loren Bouchard’ın yaratıcısı olduğu Bob’s Burgers, hepsi birbirinden farklı ve çılgın karakterler olan Belcher ailesinin fertlerini konu ediyor. Yoldaki film hakkında açıklamalarda bulunan Bouchard, dikkat ettikleri en önemli noktanın, Bob’s Burgers filminin hem dizinin sıkı takipçilerine hem de Belcher ailesiyle ilk kez bu filmde tanışacak olanlara hitap edebilmesi olduğunu dile getirdi. Bob ve Linda’yla birlikte çocukları Tina, Gene ve Louise’i ilk Bob’s Burgers filmiyle etkileyici bir maceraya çıkarmaya hazırlanan Loren Bouchard, açıklamalarını “Tüm zamanların en iyi filmi olması gerektiğini biliyorum, ama baskı yapmayacaksınız değil mi?” sözleriyle bitirdi.

Şimdiye dek Bob’s Burgers’ı televizyon dizisi dışında farklı platformlarda gördük. Bob’s Burgers Live isimli bir turneyle dizinin seslendirme kadrosu sahnede bir araya gelirken, Bob’s Burgers müziklerinin yer aldığı çeşitli albümler ve yemek tarifleri kitabı gibi çeşitli ürünler de satışa sunuldu. Geride kalan yedi sezonda St. Vincent, Cyndi Lauper, Jon Hamm, Aziz Ansari ve Will Forte gibi isimlerin konuk olduğu Bob’s Burgers‘ın sekizinci sezonu 1 Ekim’de başladı.

Benzer yazılar