“Borg McEnroe” ön gösterimi ve partisi, 30 Mayıs Çarşamba akşamı Kadıköy’de

“Borg McEnroe” ön gösterimi ve partisi, 30 Mayıs Çarşamba akşamı Kadıköy’de

Shia LaBeouf ve Sverrir Gudnason’un tenis dünyasının iki efsanevi ismi arasındaki çekişmeyi canlandırdığı Borg McEnroe’nun ön gösterimi için Kadiköy Sineması’na, film çıkışı partisi için ise Bant Mag. Havuz / Bina’ya bekleniyorsunuz.

Bant Mag.’ıin film çıkışı partilerinin yeni buluşmasında Januz Metz’in yönetmenliğini yaptığı 2017 yapımı Borg McEnroe filmi var. 30 Mayıs Çarşamba günü Başka Sinema ve Radyo Voyage 107.4 iş birliği ile 19:30’da Kadıköy Sineması’nda ön gösterim gerçekleşecek. Film çıkışında Melikşah Altuntaş, Deniz Bankal ve Sadi Güran’ın DJ setini dinleyebileceğiniz, Borg ve McEnroe isimli kokteylleri içeceğiniz ve filmden kareleri görebileceğiniz partiye davetlisiniz.

Film gösterimi için biletlere buradan ulaşabilir, film çıkışı partisine ücretsiz olarak katılabilirsiniz. Facebook etkinlik sayfası için buraya tıklayın.

1980 Wimbledon tenis turnuvası esnasında basın, şampiyonluğa giden yolda iki gözde ismi bu şekilde lanse etmeye bayılıyor: “Spor tarihinin en azılı rekabetlerinden biri!”

Björn Borg, 5. Wimbledon galibiyeti için savaşıyor, John McEnroe ise henüz 20 yaşında. İçten içe anksiyeteyle boğuşan Borg’a “makine” lakabı yakıştırılıyor, pervasız McEnroe ise “şımarık velet” olarak tasvir ediliyor. 1980’de bütün dünya turnuva boyunca kendilerinin birer karikatürü haline gelen bu iki karakterin çekişmesini izlerken, Janus Metz’in Borg McEnroe’daki anlatımında oyuncuların iç çekişmelerine de tanık oluyoruz.

Benzer yazılar