Coen Kardeşler ve George Clooney işbirliği “Suburbicon”dan ilk fragman

Coen Kardeşler ve George Clooney işbirliği “Suburbicon”dan ilk fragman

Senaryosu Ethan ve Joel Coen imzası taşıyan ve yönetmenliğini de George Clooney’nin üstlendiği Suburbicon, 1950’li yıllarda geçen fazlasıyla karanlık bir film. Oyuncu kadrosunda Matt Damon, Oscar Isaacs ve Julianne Moore’un yer aldığı filmden ilk fragman paylaşıldı.

O Brother, Where Art Thou?, Intolerable Cruelty ve Hail, Caesar! filmlerinde oyuncu olarak Coen Kardeşler ile çalışan Clooney, ikiliyle ilk kez yönetmen olarak güçlerini birleştiriyor. Paramount’un bu yılki en büyük merak uyandıran yapımlarından biri olan Suburbiconun ana karakterlerinden biri olan Roger için ismi gündeme gelen ilk oyuncu Josh Brolin olmuştu. Brolin’in yoğun film temposunda çekimlere katılamayacak olmasının ardından da kadroya Star Wars: The Force Awakens, Ex-Machina ve Coen Kardeşler’in Inside Llewyn Davis filmindeki performanslarıyla tanınan Oscar Isaacs dahil edilmişti.

George Clooney son olarak geçtiğimiz yıl The Monuments Man‘de yönetmen olarak görev almıştı. Confessions of A Dangerous Mindfilmiyle 2002 yılında ilk yönetmenlik deneyimine imza atan Clooney, sonraki yıllarda The Ides of March ve Good Night, and Good Luck gibi yapımları hem yönetmiş hem de filmlerde rol almıştı.

27 Ekim’de gösterime girecek olan filmden yayınlanan fragman aşağıdaki bağlantıdan izlenebilir.

Benzer yazılar