Coen Kardeşler’in dizisi “The Ballad of Buster Scruggs”ın oyuncu kadrosu şekilleniyor

Coen Kardeşler’in dizisi “The Ballad of Buster Scruggs”ın oyuncu kadrosu şekilleniyor

Ethan ve Joel Coen ikilisinin yönetmenliğini üstlendiği ilk televizyon dizisi olacak The Ballad of Buster Scruggs‘ın oyuncu kadrosu şekillenmeye başladı. James Franco, Tim Blake Nelson ve Zoe Kazan, dizide rol alacak isimler arasında.

Bir tür mini seri olarak kurgulanacak dizi, altı farklı western hikayesini bir araya getirecek. Çekimleri ikilinin No Country for Old Men ve True Grit filmlerini de çektiği New Mexico’da yapılacak olan altı bölümlük dizi önümüzdeki yıl izleyiciyle buluşacak.

Senaryosu da Coen Kardeşler tarafından yazılan dizinin oyuncu kadrosunda yer alacağı açıklanan altı isim şöyle: James Franco, Tim Blake Nelson ve Zoe Kazan, Stephen Root, Tyne Daly ve Ralph Ineson. Bu kadroda daha önce Coen’lerle çalışmış olan tek isim Tim Blake Nelson. Nelson, 2000 yılında vizyona giren O Brother, Where Art Thou? filminde rol almıştı.

Son olarak geçtiğimiz yıl Hail, Caesar! filmiyle karşımıza çıkan ikili, Hollywood’un pek çok gözde yönetmeni gibi dizi formatını kendine has bir şekilde deneyecek gibi gözüküyor. Daha önce kendi filmlerinden uyarlanan Fargo‘nun yapımcıları arasında bulunan Ethan ve Joel Coen, kasım ayında vizyona girecek George Clooney filmi Suburbicon‘un senaryosunu yazdı.

The Ballad of Buster Scruggs‘ın bu ay başlayacak çekimleri eylül ayında sona erecek.

Benzer yazılar