Damien Chazelle imzalı “First Man”den ilk görüntüler geldi

Damien Chazelle imzalı “First Man”den ilk görüntüler geldi

Son filmi La La Land’le “En İyi Yönetmen” de dahil olmak üzere tam altı Oscar ödülü kucaklayan Damien Chazelle’in merakla beklenen yeni uzun metrajından fragman geldi.

Bir kez daha Ryan Gosling’le birlikte çalışan Damien Chazelle, sıradaki filmi First Man’de Neil Armstrong’un aya ayak basışının ardındakiler konu ediliyor. Senaryosu Josh Singer tarafından yazılan filmde Ryan Gosling ünlü astronotu canlandırırken The Crown dizisiyle tanınan Claire Foy da Armstrong’un eşi Janet Shearon rolüyle karşımıza çıkacak.

Filmin oyuncu kadrosunda yer alan diğer isimler arasında Corey Stoll, Shea Whigham, Kyle Chandler ve Jon Bernthal bulunuyor. First Man‘den yayınlanan ilk görüntülerde fazlasıyla gergin bir atmosferin izleyicileri beklediğinin ipuçları bulunuyor. Armstrong’un bu görevi öncesinde ailesiyle gerçekleştirdiği gerilimli konuşma ve yolculuk için hazırlık aşamaları ı, fragmanda ön plana çıkan detaylar arasında. 12 Ekim’de gösterime girecek filmden yayınlanan ilk fragman aşağıdaki bağlantıdan izlenebilir.

 

Benzer yazılar