Emre Akay’ın yeni uzun metrajı “Av” için destek kampanyası başladı

Emre Akay’ın yeni uzun metrajı “Av” için destek kampanyası başladı

Yönetmen Emre Akay’ın yeni uzun metrajı Av, kendini öldürmek isteyen dört adamdan kaçmaya çalışırken “avdan avcıya dönüşen” bir kadın kahramanı merkezine alan bir gerilim filmi. Merakla beklediğimiz film için Indiegogo üzerinden bir destek kampanyası başlatıldı.

Senaryosu Emre Akay’la birlikte Deniz Cuylan imzası taşıyan Av‘da rol alacak isimler arasında Billur Melis Koç, Ahmet Rıfat Sungar ve Yağızcan Konyalı gibi oyuncular bulunuyor. Hazırlıkları yaklaşık altı yıldır devam etmekte olan film için hazırlanan ve hem genel olarak Av‘da bizi bekleyen atmosfere dair ipuçları taşıyan hem de yönetmen Emre Akay’ın Indiegogo kampanyası hakkındaki detaylara değindiği tanıtım klibini aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

Müzikleri de Deniz Cuylan ve Brian Bender ortaklığıyla Los Angeles’taki Bright & Guilty Studios’da kaydedilecek olan filmin Indiegogo kampanyasına destek olmanız durumunda filmin setinde “Oyun” diye bağırmaktan, gala davetiyesine birçok farklı hediye de kazanabiliyorsunuz. Merakla beklediğimiz filmin destek kampanyasının detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

Benzer yazılar