Forest Whitaker, Netflix’in gerilim filmi “How It Ends”te rol alacak

Forest Whitaker, Netflix’in gerilim filmi “How It Ends”te rol alacak

Son olarak Rogue One: A Star Wars Story filminde izlediğimiz Oscar ödüllü oyuncu Forest Whitaker, çekimleri önümüzdeki ay Kanada’da başlayacak apokaliptik gerilim filmi How It Ends‘in oyuncu kadrosuna katıldı.

Netflix’te yayınlanacak olan filmde rol alacağı daha önce açıklanan tek isim The Divergent Series‘le tanınan Theo James olmuştu. Yönetmenliğini David M. Rosenthal’ın üstleneceği filmin senaryosu, Rambo‘nun yakında çekimleri başlayacak dizi uyarlamasının yaratıcılarından Brook McLaren tarafından yazılıyor.

Gizemli bir olayın ardından dünyanın sonunu getiren bir kargaşanın içinde, hamile olan eşinin yanına dönmeye çalışan bir karakteri merkezine alacak olan How It Ends, Netflix’in son dönemde dizileri kadar ses getiren uzun metraj yapımları arasına katılacak. Geçtiğimiz ocak ayında Netflix’in film haklarını satın aldığı How It Ends‘in oyuncu kadrosuna dair detaylı bilgilerin önümüzdeki günlerde paylaşılması bekleniyor.

Forest Whitaker’ı bu yıl izleyeceğimiz birçok ilgi çekici film bulunuyor. Roland Joffé’nin yöneteceği The Forgiven filminde Güney Afrikalı aktivist ve Anglikan Kilisesi başpiskoposu Desmond Tutu’yu canlandıracak olan Whitaker, Randall Sullivan kitabından uyarlanan ve Tupac Shakur’la Notorious BIG’nin ölümlerinin ardından başlayan soruşturmaları konu eden polisiye film LAbryinth‘te de Johnny Depp ve Neil Brown Jr.’la kamera karşısına geçiyor. Ünlü oyuncuyu önümüzdeki yıl vizyona girecek Marvel filmi Black Panther‘da da izleyeceğiz.

Benzer yazılar