HBO, SXSW kapsamında ufak bir “Westworld” kasabası kuruyor

HBO, SXSW kapsamında ufak bir “Westworld” kasabası kuruyor

HBO, önümüzdeki ay gerçekleşecek müzik, teknoloji ve inovasyon fuarı South by South West kapsamında Westworld hayranları için benzersiz bir deneyim vaat eden ufak bir kasaba inşa ediyor.

Daha önce de New York Comic Con’da buna benzer ama daha ufak prodüksiyonlu bir projeye imza atan HBO’nun bir süreliğine tüm dünyanın odağını üzerine çekecek SXSW kapsamında Austin’de kuracağı kasabada dizinin akılda kalıcı mekanlarından Coronado Hotel ve Mariposa Saloon’un yer alacağı gelen bilgiler arasında.

Merakla beklenen ikinci sezonuyla 22 Nisan’da geri dönecek olan Westworld için hazırlanan ve dizinin geçtiği hayali kasabayı deneyimlemeniz için tasarlanmış bir simülasyon olan Discover Westworld‘den hareketle inşa edilecek olan #SXSWestworld kasabası, birçok ana karakteri de ziyaretçilerle bir araya getirecek. 9-11 Mart tarihlerinde ziyarete açık olacak alanda, dizinin ikinci sezonuna dair ipuçlarının da paylaşılması muhtemel gözüküyor.

Dizinin yaratıcıları Jonathan Nolan ve Lisa Joy’la birlikte oyuncu kadrosundan Thandie Newton, Evan Rachel Wood, James Marsden ve Jeffrey Wright’ın 10 Mart günü ziyaretçilerin karşısına çıkacağı alan için hazırlanan tanıtım klibini aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

 

Benzer yazılar