Isınma Turu: Faces on TV

Isınma Turu: Faces on TV

24 Mayıs Perşembe akşamı Garanti Caz Yeşili Konserleri kapsamında Zorlu PSM Studio’da gerçekleşecek Faces on TV konseri öncesinde ısınma turu atıyoruz.

2015 yılında yayınladıkları ilk teklileri ‘‘Love/Dead’’ile oldukça hızlı bir çıkış yakalayan, trip-hop/elektro-pop sularında yüzen Belçika menşeili Faces on TV, üç sene içerisinde Avrupa sahnesinin aranan gruplarından biri haline geldi ve Pukkelpop, Xpo North, Here Comes The Summer gibi festivallerde boy gösterdi.

Bas gitar ve vokalleri üstelenen ve bir prodüktör olarak yan projeleriyle de tanınan Jasper Maekelberg’in liderliğinde Dienne Bogaerts, Sep François, Ruben Vanhoutte ve Sander Verstraete’den oluşan Faces on TV çeşitli tekliler ve geçtiğimiz sene yayınlanan Traveling Blind EP’sinden sonra Night Funeral isimli ilk albümlerini ise geçtiğimiz nisan ayında piyasaya çıkardı.

Yeni albümlerinin turnesinin ilk ayaklarından birini Zorlu PSM Studio sahnesinde gerçekleştirecek olan ve haftasonuna doğru yaklaşırken kulaklarınızın pasını silmek için harika bir fırsat sunan Faces on TV konserinin biletleri için size buraya alalım.

Benzer yazılar