İstanbul Comics & Arts Festival’ın “Havuz Başı Animasyon Kuşağı” programı belli oldu

İstanbul Comics & Arts Festival’ın “Havuz Başı Animasyon Kuşağı” programı belli oldu

Bu hafta sonu ilk kez gerçekleşecek olan İstanbul Comics & Arts Festival’da Havuz Başı Animasyon Kuşağı kapsamında birçok kısa animasyon filmi gösterimi yapılacak. Gösterim programının detayları ve filmler belli oldu.

23-24-25 Eylül’de Moda’da Club Quartier’de meraklıları ile buluşacak olan İstanbul Comics & Arts Festival, animasyondan çizgi romana, karikatürden, sokak sanatına kadar sayısız disiplini bir araya getirecek. Festivalin en heyecan verici etkinliklerinden biri de şüphesiz Havuz Başı Animasyon Kuşağı olacak. Üç gün boyunca, dört farklı seansta izleyiciler ile buluşacak olan kısa animasyon filmlerin ortak özelliği ise su.

Melis Balcı ve Ege Okal’in su temalı filmler seçkisiyle hazırlanan Havuz Başı Animasyon Kuşağı programında yer alacak filmleri ve günlük program detaylarını aşağıda görebilirsiniz. Festivalin biletlerini www.icaf.com.tr adresinden alabilir, programla ilgil her türlü gelişme ve haberi ise etkinlik sayfasından buraya tıklayarak takip edebilirsiniz.

screen-shot-2016-09-19-at-14-25-58

23 Eylül Cuma  
Seanslar: 14:00 – 15:15 / 15:45 – 17:00 / 17:30 – 18:45 / 20:00 – 21:15

AMA (2015)
Yönetmenler: Liang Huang, Mansoureh Kamari, Julie Robert, Juliette Peuportie, Tony Unser.

The Old Crocodile / Kart Timsah (2005)
Yönetmen: Koji Yamamura

L’eau Life (2015)
Yönetmen: Jeff Scher

The Day I Killed My Best Friend / En İyi Arkadaşımı Öldürdüğüm Gün (2013)
Yönetmen: Rabano

Zlin Soup / Zlin Çorbası (2009)
Yönetmen: Akile Nazlı Kaya

Panda Bear – “Boys Latin” (2015)
Yönetmenler: Isaiah Saxon, Sean Hellfritsch

Waves ’98 / Dalgalar ‘98 (2015)
Yönetmen: Ely Dagher

He Who Has Two Souls / Çiftruhlu (2015)
Yönetmen: Fargo

Sezen Aksu – “Kalaşnikof” (1998)
Yönetmenler: Meral Erez, Cemal Erez

screen-shot-2016-09-19-at-14-38-18

24 Eylül Cumartesi
Seanslar: 14:00 – 15:15 / 15:45 – 17:00 / 17:30 – 18:45 / 20:00 – 21:15

AMA (2015)
Yönetmenler: Liang Huang, Mansoureh Kamari, Julie Robert, Juliette Peuportie, Tony Unser.

Waves ’98 / Dalgalar ‘98 (2015)
Yönetmen: Ely Dagher

Art of Drowning / Boğulma Sanatı (2009)
Yönetmen: Diego Maclean

A Coat Made Dark / Karanlık Ceket (2015)
Yönetmen: Jack O’Shea

Michael Nau – “Love Surive” (2016)
Yönetmen: Parallel Teeth

Belly / Karın (2011)
Yönetmen: Julia Pott

SOLIPSIST (2012)
Yönetmen: Andrew Thomas Huang

The Day I Killed My Best Friend / En İyi Arkadaşımı Öldürdüğüm Gün (2013)
Yönetmen: Rabano

The Sparrow’s Flight (2016)
Yönetmen: Tom Schroeder

Sezen Aksu – “Kalaşnikof” (1998)
Yönetmenler: Meral Erez, Cemal Erez

screen-shot-2016-09-19-at-14-34-39

25 Eylül Pazar
Seanslar: 14:00 – 15:15 / 15:45 – 17:00 / 17:30 – 18:45 / 20:00 – 21:15

AMA (2015)
Yönetmenler: Liang Huang, Mansoureh Kamari, Julie Robert, Juliette Peuportie, Tony Unser.

Swimming Pool / Yüzme Havuzu (2010)
Yönetmen: Alexandra Hetmerová

Waves ’98 / Dalgalar ‘98 (2015)
Yönetmen: Ely Dagher

Sebastien Tellier – “Love” (2014)
Yönetmen: Valentine Reinhardt

The Old Crocodile / Kart Timsah (2005)
Yönetmen: Kojı Yamamura

Art of Drowning / Boğulma Sanatı (2009)
Yönetmen: Diego Maclean

The Sparrow’s Flight (2016)
Yönetmen: Tom Schroeder

Scream / Çığlık (2012)
Yönetmen: Sebastian Cosor

A Coat Made Dark / Karanlık Ceket (2015)
Yönetmen: Jack O’Shea

Sezen Aksu – “Kalaşnikof” (1998)
Yönetmenler: Meral Erez, Cemal Erez

Benzer yazılar