John Layman ve Sam Kieth’ten yeni bir çizgi roman: “Eleanor and the Egret”

John Layman ve Sam Kieth’ten yeni bir çizgi roman: “Eleanor and the Egret”

Image Comics’in kült serilerinden Chew ile tanınan yazar John Layman ve Dark Horse, Marvel, Image, DC, Oni Press ve nice önemli yayınevi ile çalışan, The Maxx‘in yaratıcısı Sam Kieth ortaklığında epey ilginç bir çizgi roman geliyor. Sürreal bir suç hikayesi anlatacak Eleanor and the Egret serisinin ilk kitabı, 5 Nisan’da raflarda.

Mike Marts’ın kurucusu olduğu Aftershock Comics tarafından yayınlanacak olan Eleanor and the Egret, bir sanat hırsızı ve konuşabilen bir beyaz balıkçılı merkezine alıyor. İkili, söz konusu seride dünyaca ünlü resimleri çalarken karşımıza çıkacak. Seriyle ilgili ilginç bir başka detay da, söz konusu kuşun çalınan her sanat eseriyle birlikte fiziksel olarak biraz daha büyüyor olması.

Seriyle ilgili açıklamalar yapan John Layman, Eleanor and the Egret‘in kolay tanımlanamayacak bir çizgi roman serisi olduğunu ve Sam Keith’le çalışabilmiş olmaktan dolayı duyduğu mutluluğu dile getirdi. Eleanor and the Egret‘in ilk kitabının Sam Kieth tarafından hazırlanan kapağıyla birlikte Elizabeth Torque imzalı varyant kapağı da görücüye çıktı.

Eleanor_cvr_01_

Sam Kieth
Eleanor-variant

Elizabeth Torque

Benzer yazılar