“Justice League” filminin Zack Snyder versiyonunun yayınlanması için kampanya başlatıldı

“Justice League” filminin Zack Snyder versiyonunun yayınlanması için kampanya başlatıldı

DC Entertainment’ın uzun zamandır merakla beklenen ve birçok kahramanını aynı sinematik evrende birleştiren filmi Justice League, yönetmen Zack Snyder’ın çekimler sırasında yaşadığı ailevi trajedinin ardından Joss Whedon tarafından sonlandırılmıştı. Sonuçtan memnun olmayan DC hayranları, filmin Zack Snyder versiyonunun da yayınlanması için bir imza kampanyası başlattı.

Snyder’ın yerine göreve gelen Joss Whedon, film için ekstra çekimler yapmış ve bazı sahneleri de çıkarmıştı. Bu sebeple henüz Warner Bros.’un elinde filmin Zack Snyder Cut versiyonunun olup olmadığı da bilinmiyor. Söz konusu versiyon için fazlasıyla istekli olan bir grup izleyici, forsnydercut isimli bir web sitesini hayata geçirdi. Şu anda siteye ulaştığınızda bir geri sayımla karşılaşıyorsunuz. 2018’in ilk dakikalarında sona erecek olan geri sayımla birlikte söz konusu kampanya da resmi olarak başlamış olacak.

DC Entertainment ve Warner Bros.’un bu çağrılara nasıl bir yanıt vereceği merak konusu. Tahminler filmin Blu-Ray ya da farklı özel baskılarında bonus olarak Zack Snyder versiyonunun yayınlanabileceği yönünde.

Benzer yazılar