King Krule, Earl Sweatshirt iş birliği ve yeni bir parçayla karşımızda

King Krule, Earl Sweatshirt iş birliği ve yeni bir parçayla karşımızda

Geçtiğimiz yıl yayınlanan Earl Sweatshirt parçasında King Krule’un yer alıp almadığı dedikodularına cevap veren King Krule, ayrıca Facebook sayfası üzerinden bir de video paylaştı.

Archy Marshall’ın projesi King Krule, son olarak 2013 yılında yayınladığı 6 Feet Beneath the Moon ile karşımızda olmuştu. Sessizliğini koruduğu geçtiğimiz dönemde birçok isimle birlikte anılan Marshall, özellikle geçtiğimiz sene yayınlanan Earl Sweatshirt parçası “Death Whistles”da yer alıp almadığı haberleri ile konuşulmuştu. Parçanın yayılanmasının üzerinden bir sene geçmesinin ardından Archy Marshall, parçada Edgar the Beatmaker ismiyle yer aldığını ve Earl Sweatshirt ile birlikte 4 hafta boyunca Londra’daki evinde birlikte kaldıklarını ve çeşitli parçalar kaydettiklerini açıkladı.

Dün Facebook sayfası üzerinden Bermondsey Bosom isimli kısa bir video yayınlayan King Krule, teaser niteliğindeki videonun sonunda elindeki balonu gökyüzüne bırakırken görülüyor. Aşağıdaki bağlantıdan izleyebileceğiniz video ile birlikte, yakın zamanda King Krule’u yeniden göreceğimizin sinyallerini veriyor.

Benzer yazılar