MAMA’da iki günlük tekno ziyafeti: Techno Kitchen

MAMA’da iki günlük tekno ziyafeti: Techno Kitchen

İstanbul’un son dönemdeki ilgi çekici etkinliklerine ev sahipliği yapan kulüplerinden MAMA, bugün ve yarın gerçekleşecek Techno Kitchen etkinliğiyle, teknonun önemli prodüktörlerini ağırlıyor.

Bu akşam Ostgut Ton, Infrastracture New York ve Prologue gibi önemli etiketlerle kayıtlarını yayınlamış olan Cassegrain’in canlı performansı ve DJ setinin gerçekleşeceği Techno Kitchen kapsamında yerli sahneden Geiger ve Havantepe’nin MODÜLER SYNTHESIZER ve SES ATÖLYESİ başlıklı atölyesi olacak. Ardından da parti, Y.UNAN’ın setiyle başlayacak.

Yarının programının yıldız ismiyse tekno ve electro clash’i harmanlayan çalışmalarıyla tanınan The Hacker. 2011 yılında kendi plak şirketi ZONE’u hayata geçiren The Hacker, kendine has karanlık teknosuyla DJ kabinine geçiyor. Ayrıca Salih Topuz ve BANG! DJ setlerinin yer aldığı ikinci gün programı, Yaprak Melike Uyar’ın ELEKTRONİK MÜZİĞİN KÖKENLERİ VE ENDÜSTRİ PRATİKLERİ paneliyle başlayacak. Ardından TECHNO, ULUSLARARASI ARENA, KENDİ PLAK ŞİRKETİNİ KURMAK VE YÖNETMEK ÜZERİNE başlıklı konuşmasıyla Hüseyin Evirgen ve DİJİTAL DAĞITIM ÜZERİNE İPUÇLARI başlıklı konuşmasıyla Partapart ekibinden Gönenç Giray, MAMA’da olacak.

Etkinliklerin detaylarına buradan ve buradan ulaşabilirsiniz.

 

Benzer yazılar