Max Landis’in senaryosunu yazdığı “Deeper”ın kadın başrolü için ilk aday Gal Gadot

Max Landis’in senaryosunu yazdığı “Deeper”ın kadın başrolü için ilk aday Gal Gadot

Wonder Woman filmindeki performansıyla son dönemde adından sıkça söz ettiren Gal Gadot, daha önce Bradley Cooper’ın da rol alacağı açıklanan Deeper filmi için görüşmelere başladı. Senaryosu Max Landis imzası taşıyan filmin yönetmenliğini de Kornel Mundruczo üstlenecek.

Eski bir astronotun, yeni keşfedilen ve dünyanın en derin noktası olduğu anlaşılan bir okyanus çukurundaki keşif yolculuğunu konu edecek olan filmde Eddie Breen isimli astronotu Bradley Cooper canlandıracak. Daha önce filmle ilgili yaptığı açıklamalarda, Deeper‘ı “Birdman + The Shining + Locke + 2001 + The Descent + Miyazaki” formülüyle tanımlayan Landis, filmin prodüktörlüğünü de David Goyer ve Kevin Turen’le paylaşıyor.

Filmde rol almasına kesin gözüyle bakılan İsrailli oyuncu Gal Gadot, Deeper‘da hangi rol için düşünülüyor henüz paylaşılmış değil. İkinci Wonder Woman filmi, iki Justice League filmi ve Flashpoint‘te yine Wonder Woman karakterini canlandıracak olan Gadot, Deeper‘a dair resmi duyuruyu önümüzdeki günlerde yapacak gibi gözüküyor.

 

Benzer yazılar