Nabil’den Vince Staples’ın “Prima Donna” parçası için harika bir klip

Nabil’den Vince Staples’ın “Prima Donna” parçası için harika bir klip

Prima Donna isimli yeni EP’sini geçtiğimiz hafta servis eden Vince Staples, EP’yle aynı ismi taşıyan parça için çekilen videoyu paylaştı. Bir klipten ziyade kısa film olarak kurgulanmış çalışmanın yönetmenliğini, son yıllarda birçok etkileyici kliple karşımıza çıkmış olan Nabil üstlenmiş.

Geçtiğimiz yıl ilk uzunçaları Summertime ’06‘i servis eden yeni nesil hip hop sahnesinin en dikkat çekici isimlerinden Vince Staples, altı şarkıdan oluşan yeni EP’sinde prodüktör olarak James Blake, John Hill, DJ Dahi ve No I.D. gibi isimlerle çalışmış. EP’nin ilk klip şarkısı olan “Prima Donna”da, Staples’a vokalleriyle A$AP Rocky de eşlik ediyor.

Daha önce Alt-J, James Blake, Foals, Antony & The Johnsons gibi isimler için nefes kesen hatta kimi zaman tüyler ürperten klipler çeken Nabil’in yönetmenliğini üstlendiği “Prima Donna” klibi, parçanın kimi zaman kesildiği ve hikayenin devam ettiği bir kısa film gibi kurgulanmış. Tekinsiz bir havayla birlikte bazı korku filmlerine selam duran detayların yer aldığı klibi aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

Benzer yazılar