Netflix dizisi “Altered Carbon” ve ölümsüzlüğün tarihi

Netflix dizisi “Altered Carbon” ve ölümsüzlüğün tarihi

Peş peşe yayınladığı etkileyici orijinal yapımlarıyla izleyicileri ekran başına bağlayan Netflix’in heyecan verici bilim kurgu yapımı Altered Carbon, bugün itibariyle tüm ilk sezon bölümleriyle görücüye çıktı. Dizi öncesinde Neil deGrasse Tyson’ın anlatıcılığını üstlendiği ve ölümsüzlüğün tarihine değinen kısa belgeseli de izlemekte fayda var!

Başrollerinde Joel Kinnaman, Martha Higareda ve Chris Conner’ın yer aldığı dizi, Richard K. Morgan imzalı aynı isimli siberpunk romanından uyarlanıyor. İzleyicileri günümüzden 300 yıl sonrasına davet eden ve karmaşık bir olay örgüsüyle teknolojinin tam anlamıyla değiştirdiği bir toprum sunan dizi hakkında detaylı bilgi ve bölümlerin tamamını izlemek için buraya tıklamanız yeterli.

Netflix tarafından dün yayınlanan “Ölümsüzlüğün tarihi” belgeseli aşağıdaki bağlantıdan izlenebilir. Bant Mag. ekibinin dizi oyuncularından Joel Kinnaman, James Purefoy ve Renee Elise Goldsberry ile yaptığı röportajlar da önümüzdeki günlerde yayınlanacağını buraya not düşelim!

Benzer yazılar