Nickelodeon serisi “Rugrats”in çizgi roman uyarlaması geliyor

Nickelodeon serisi “Rugrats”in çizgi roman uyarlaması geliyor

André the Giant: Life and Legend ve Tetris: The Games People Play grafik romanlarının Ignatz ödüllü yaratıcısı Box Brown, BOOM! Studios için ünlü Nickelodeon çizgi filmi Rugrats‘i uyarlıyor. 18 Ekim’de raflardaki yerini alacak çizgi romanın kapağı görücüye çıktı.

Box Brown’ın yazdığı ve Lisa Dubois’nın çizdiği ilk Rugrats çizgi romanı, BOOM! Studios ve Nickelodeon ortaklığıyla geliyor. BOOM!’un genellikle çocuk yayınlarına odaklanan KaBOOM! isimli alt kuruluşuyla yayımlanacak olan Rugrats çizgi romanının ardından farklı Nickelodeon serilerinin de uyarlamaları gelmesi muhtemel.

Tommy, Chuckie, Phil ve Lil isimli bebek karakterlerin maceralarını konu eden Rugrats, 1991 yılında yayına başlamıştı. 15 yıl boyunca toplam 172 bölümü yayınlanan Rugrats‘in şimdiye dek çeşitli uzun metraj uyarlamaları da çekildi. Son dönemde 90’larda yayınlanan ve klasikleşen Hey! Arnold, Rocko’s Modern Life ve Aaahh!!! The Real Monsters gibi serilerini farklı formatlarda geri getirmeye çalışan Nickelodeon,’ın BOOM!’la olan ortaklığından ilginç yayınlar gelecek gibi gözüküyor.

rugrats comic

Benzer yazılar