Queens Of The Stone Age, ikinci “Villains” şarkısını da paylaştı

Queens Of The Stone Age, ikinci “Villains” şarkısını da paylaştı

Yeni stüdyo albümü Villains için heyecanlı bir geri sayım yapan Queens Of The Stone Age, albümün ikinci single’ı olan “The Evil Has Landed”ı dinlemeye açtı.

2013 yılında yayınlanan …Like Clockwork albümünün ardından grup üyeleri, birçok farklı projede yer almıştı. Ekibin kurucusu, solisti ve şarkı yazarı Josh Homme, Eagles Of Death Metal ve Iggy Pop’la albümler kaydedip turneye çıktı. Gitarist Troy Van Leeuwen, Mastodon ve At The Drive-In üyeleriyle birlikte Gone Is Gone isimli süpergrubu hayata geçirdi. Basçı Michael Shuman, diğer grubu Mini Mansions’la albüm yayınladı. Ve Dean Fertitia da The Dead Weather ve The Kills’le birlikte yeni albümler servis etti.

Grubun geri dönüşü de her zamanki gibi iddialı bir şekilde gerçekleşiyor. Prodüktörlüğünü Mark Ronson’ın üstlendiği yeni Villains, Queens Of The Stone Age diskografisinin yedinci stüdyo albümü olacak. Şimdiye dek çeşitli kısa ve eğlenceli klipler ve ilk single “The Way You Used To Do” ile fazlasıyla enerjik bir albüm olduğu izlenimi verilen Villains‘tan yayınlanan yeni single da aynı havayı taşıyor. Uzun soluklu gitar soloları, harekete geçiren gitar riff’leri ve Josh Homme’nin akla dolanan vokal melodileriyle “The Evil Has Landed”, aşağıdaki bağlantıdan dinlenebilir.

 

Benzer yazılar