“Rocko’s Modern Life: Static Cling” filminden ilk görüntüler

“Rocko’s Modern Life: Static Cling” filminden ilk görüntüler

“21. yüzyıl, çok tehlikeli bir yüzyılmış!”

Nickelodeon’ın 90’lardaki popüler yayınları peşi sıra geri dönüyor. Hey! Arnold, Invader Zim ve Rugrats gibi serilerin ardından Rocko’s Modern Life‘ın önümzüdeki yıl yayınlanacak filmi Static Cling‘den ilk görüntüler yayınlandı.

Son olarak 1996 yılında yayınlanan Rocko’s Modern Life‘ın yeni filminden yayınlanan fragmanda ana karakterler Rocko, Heffer ve Filburt, artık 90’larda olmadıklarını fark ediyorlar. Günümüzün çeşitli alışkanlıklarına göndermeler yapılan ve dizinin geçtiği mekanların 2010’lara uyarlanmış halleriyle karşımıza çıkacağı filmde Rocko’yu 21. yüzyıla adapte olmakta zorlanırken göreceğiz. Fragmandan anlaşılana göre Heffer ve Filburt’ün bu konuda pek bir problemi yok!

Dört sezon süren Rocko’s Modern Life‘ın orijinal seslendirme kadrosu da eksiksiz olarak söz konusu film için bir araya geldi. Serinin yaratıcısı ve senaristi olan Joe Murray de bir kez daha Rocko’yu seslendiriyor. Nickelodeon’la 90’lar nostaljisi yaşamaya uzun süre devam edeceğiz gibi gözüküyor. Filmden San Diego Comic-Con’da yayınlanan ilk fragman aşağıdaki bağlantıdan izlenebilir.

Benzer yazılar