Róisín Murphy’den yeni tekli: “All My Dreams”

Róisín Murphy’den yeni tekli: “All My Dreams”

Elektropop’un en etkileyici divalarından Róisín Murphy bu ayın başında müjdesini verdiği, dört tekliden oluşacak yeni serisinin ilk ayağı olan ‘‘All My Dreams’’ parçasını, ilk defa yönetmen koltuğuna kendisinin oturduğu videosuyla beraber geçtiğimiz cuma görücüye çıkardı.

The Vinyl Factory etiketiyle yayınlanacak olan 4×12’’ projesi için; Syclops, The Sticky People, Dr. Scratch ve Boof gibi sayısız mahlasıyla 90’lardan bu yana yayınladığı parçalarla tanıdığımız, house müziğin veteran isimlerinden prodüktör Maurice Fulton ile işbirliği yapan Murphy, ‘‘All My Dreams’’ ile başlattığı seriyi önümüzdeki yaz boyunca her ay yeni bir tekliyle devam ettirecek. Bir diğer deyişle, bu yaz dans pistleri Murphy’e emanet.

Kendisinin yönettiği ve Londra’da bulunan The Store X’de çekilen ‘‘All My Dreams’’ videosunda oynamaları için hayranlarına sosyal medya profillerinden çağrıda bulunan Murphy, bu çağrısına cevap veren ve çekimlerde iki gün boyunca inanılmaz bir disiplinle çalışan, harika insanlarla tanıştığını söylüyor. Bize 1990’ların sonlarında ve 2000’lerin başlarında hunharca ve umarsızca dansettiğimiz partilerin hissini veren videoya bayıldık, bakalım siz ne düşüneceksiniz?

Benzer yazılar