Spike Lee dizisi “She’s Gotta Have It” ikinci sezon siparişini aldı

Spike Lee dizisi “She’s Gotta Have It” ikinci sezon siparişini aldı

Spike Lee’nin 1986 yılında çektiği She’s Gotta Have It filminin ilk sezonu bu yıl izleyiciyle buluşan dizi uyarlaması, Netflix’in bu yıl en çok izlenen komedi yapımları arasında yerini almıştı. Başrolünde DeWanda Wise’ı izlediğimiz dizi, ikinci sezonuyla geri dönecek.

30 yıl önce çektiği filmi dizi olarak yeniden uyarlama fikrini Spike Lee’nin aklına sokanın eşi Tonya Lewis Lee olduğu biliniyor. Ünlü yönetmen She’s Gotta Have It’in ikinci sezonunun da geleceğini müjdesini, dizinin yapımcılığını da üstlenen Tonya Lewis Lee eşliğinde yaptıkları bir yeni yıl tebrik videosuyla duyurdu.

Happy New Year. Happy Year. Great News For 2018.

Spike Lee (@officialspikelee)’in paylaştığı bir gönderi ()

Bant Mag.’ın 2017’nin en iyi komedi dizileri listesinde iki numarada yer alan yapım için, Bant Mag. Sinema Editörü Melikşah Altuntaş şunları yazmıştı:

Yaşayan en iyi yönetmenlerden Spike Lee’nin 1988 yapımı aynı adlı romantik komedisinin, yine kendisi tarafından 10 bölümlük şahane bir Netflix komedisine dönüşmüş bu hali, pek çok anlamda yılın en kayda değer dizilerinden biri. Brooklyn’in sosyo-kültürel yapısı içerisinde küçük bir özgürlük hikayesi anlatan dizi, içinde yaşadığımız dönemin politik atmosferini, Spike Lee’nin her zamanki dolaysız anlatı ve keskin diliyle, harika cümlelerle özetleyen bir dizi karşımızdaki.

Benzer yazılar