Steve Carrell’li Robert Zemeckis filmi “Welcome to Marwen”den ilk görüntüler

Steve Carrell’li Robert Zemeckis filmi “Welcome to Marwen”den ilk görüntüler

Forrest Gump, Back To The Future ve Cast Away gibi filmlerin yönetmeni Robert Zemeckis’ten duygu yüklü yeni bir fantastik film geliyor. Başrolünde Steve Carrell’i izleyeceğimiz Welcome to Marwen’den ilk fragman da yayınlandı.

Filmin senaryosu da Zemeckis’le birlikte Edward Scissorhands’in de senaristi olan Caroline Thompson tarafından yazılmış. Carrell’in bir grup Nazi tarafından dövülmüş Mark Hogancamp isimli bir sanatçıyı canlandırdığı film, söz konusu karakterin yaşadıklarıyla başa çıkabilmek için bulduğu yöntem etrafında gelişiyor. G.I. Joe ve Barbie bebekleri kullanarak kendine hayali bir kasaba yaratan Hogancamp, hayatındaki kadınları ve kendini temsil eden figürleri fotoğraflayarak kendine bir olay örgüsü yaratıyor. Film aynı zamanda, 2010 yapımı belgesel Marwencol’dan da ilham alınarak yazılmış.

Zemeckis’in birçok filminde olduğu gibi hayal gücü ve gerçekliğin kesiştiği ilginç bir anlatıya sahip olan Welcome to Marwen’in Türkiye’deki vizyon tarihi henüz belirlenmiş değil; ABD’de ise kasım ayının sonlarında vizyonda olacak. Oyuncu kadrosunda Carrell’le birlikte Janelle Monae, Leslie Mann ve Diane Kruger gibi isimlerin yer aldığı filmden paylaşılan fragman ve poster için sizi aşağıya alalım.

marwenposter

Benzer yazılar