StubHub’la hemen bilet alabileceğiniz 6 etkinlik

StubHub’la hemen bilet alabileceğiniz 6 etkinlik

2000’den beri aktif olan bilet alım satım platformu StubHub, her geçen gün genişleyen kapsam alanına bir süre önce Türkiye’yi de ekledi. Bir eBay şirketi olan StubHub, bugün kırktan fazla ülkede faaliyet gösteriyor ve milyonlarca müzik, spor ve tiyatro etkinliği için bilet alım satımı yapıyor.

Kullanıcıların etkinlik tecrübelerini mümkün olabilecek en üst seviyeye çıkarmak için kendi fonksiyonunu en iyi şekilde işlevsel kılan StubHub, geçtiğimiz yıl Ticketbis’le birleşerek Avrupa ve Latin Amerika’nın ardından Asya ülkelerinde de faaliyetlerini başlattı. Şu an itibariyle uluslararası pazarın en gelişmiş bilet alım satım platformu olan StubHub, istatistiksel olarak da sürekli bir yükseliş halinde. Dünya genelinde aylık 16 milyon civarında kullanıcının bilet satın aldığı bir platform haline dönüşen StubHub, geliştirdiği ortaklıklar ve yenilikçi vizyonla insanlar ve etkinlikler arasında kullanıcı dostu bir köprü görevi görüyor.

StubHub’ın şüphesiz ki en önemli özelliklerinden biri ikinci el bilet alım satımını da güvenilir ve kolay bir şekilde gerçekleştiriyor olması. Kullanıcılara fazla biletlerini satma imkanı da sunan platform, hem mobil hem masaüstü mecralarda kullanması epey rahat tasarımıyla dünyanın dört bir yanındaki etkinlikleri ulaşılır kılıyor. Sporda Euroleague, Premiere Leauge ve Formula 1 gibi dünyanın önde gelen oluşumlarının biletlerini temin edebileceğiniz StubHub, sanat dünyasında da birçok prestijli ve heyecan verici isme kendi ağında yer veriyor. An itibariyle StubHub aracılığıyla biletini satın alabileceğiniz etkinliklerden beş tanesini sizler için seçtik.

Zeytinli Rock Festivali (23-27 Ağustos 2017)
Son yıllarda Türkiye’de İstanbul dışında da yaygınlaşan müzik festivali geleneğinin öncülerinden biri olan Zeytinli Rock Festivali, yine bol miktarda eğlence ve güzel müzik vaat eden beş günlük programıyla karşımızda. Balıkesir’deki Zeytinli Dalyan Sahil’de gerçekleşecek festivalde bu sene sahne alacaklar arasında BaBa ZuLa, Selda Bağcan & Boom Pam, Athena, Sattas, Ceyl’an Ertem, Moğollar ve Pentagram gibi isimler bulunuyor. Kamp & kombine biletleri 175 TL olan festivalin biletlerine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Tarkan – Harbiye Cemil Topuzlu Açık Hava Sahnesi (6-8-9 Eylül 2017)
Türkiye’de pop müzik denince akla gelen ilk isim olan Tarkan, onuncu stüdyo albümü olan 10’u geçtiğimiz haziran ayında Hitt Müzik etiketiyle yayınladı. Harbiye Cemil Topuzlu Açık Hava Sahnesi’nde hemen hemen her yaz verdiği konserlerle gündemde olan Tarkan, eylül ayının getirdiği serinlikle birlikte üç gece boyunca Açık Hava’da dinleyicilerinin karşısında olacak. Tarkan’ın önümüzdeki konserlerinin biletlerini satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

tarkan

Metallica turnesi (14 Ağustos 2017  – 9 Haziran 2018)
Sekiz yıllık sessizliğini, köklere dönüş sinyalleri veren stüdyo albümü Hardwired… To Self-Destruct ile geçtiğimiz sonbaharda sonlandıran Metallica uzun soluklu bir turneye başlıyor. Neredeyse bir yıl sürecek olan turnesinde devasa stadyumlar ve konser salonlarında sahne alacak Metallica’yı yakalayabilmenin yolu StubHub’dan geçiyor. “Fade To Black”, “Master Of Puppets” ve “Creeping Death” gibi klasikleşmiş Metallica şarkılarını binlerce kişiyle birlikte hep bir ağızdan söylemek için buraya tıklayarak grubun yaklaşan turnesinin biletlerine ulaşabilirsiniz.

Andrea Bocelli turnesi (15 Ağustos 2017 – 24 Mart 2018)
Pop, rock, hip hop gibi türlerle birlikte birçok önemli klasik müzik etkinliği de StubHub’ın kapsama alanında bulunuyor. Dünyanın sayılı tenorları arasında gösterilen İtalyan müzisyen Andrea Bocelli’nin bu hafta başlayacak turnesinin her konseri de StubHub’da yer alıyor. Altın Küre ödüllü müzisyen, dünya çapında hem albüm satışlarıyla hem de büyüleyici performanslarıyla yankı uyandırmaya devam ediyor. Bocelli’nin önümüzdeki aylarda Kiev, Amsterdam, Verona gibi Avrupa şehirleri ve ardından da ABD’de gerçekleşecek olan turnesinin konserleri hakkında detaylı bilgi ve bilet almak için buraya tıklamanız yeterli.

Depeche Mode turnesi (23 Ağustos 2017-27 Mart 2018)
Günümüzün en ilham verici gruplarından biri olan Depeche Mode, geçtiğimiz bahar aylarında yayınladığı on dördüncü stüdyo albümü Spirit’in ardından etkileyici canlı performansıyla dinleyicilerle buluşuyor. Ekibin önümüzdeki hafta başlayacak olan dünya turnesi kapsamında ilk başta ABD’denin çeşitli şehirlerinde ardından da Frankfurt, Londra, Paris, Prag, Bologna gibi Avrupa şehirlerini kapsayacak turnesinin her konseri için biletleri StubHub üzerinden alabilirsiniz. Depeche Mode konser biletleri için buraya tıklayabilirsiniz.

Alt-J turnesi (18 Ağustos 2017 – 23 Ocak 2018)

İlk albümü A Tidal Wave‘le büyük yankı uyandıran İngiliz grup Alt-J, kuruluşunun onuncu yılında üçüncü stüdyo albümü Relaxer‘ı geçtiğimiz aylarda servis etti. Thom Green, Joe Newman ve Gus Unger-Hamilton’dan oluşan üçlünün, kayıtlarının bir kısmı efsanevi Abbey Road Studios’ta yapılan yeni albümü müzik otoritelerinden övgüler toplamaya devam ederken ekip uzun soluklu turnesine devam ediyor. Önümüzdeki ocak ayının sonuna dek sürecek ve Kopenhag, Madrid, Toronto, Austin ve Kiev gibi dünyanın dört bir yanından şehirleri kapsayan turnedeki konserlere StubHub üzerinden bilet almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Benzer yazılar