Sun Ra Arkestra, Kaki King, Esmerine, Fennesz ve nicesi bu sene Cappadox’ta

Sun Ra Arkestra, Kaki King, Esmerine, Fennesz ve nicesi bu sene Cappadox’ta

Geçtiğimiz yıl ilk kez düzenlenen Cappadox festivalinin bu yılki programı açıklandı. Müzik, çağdaş sanat ve gastronomi festivali olan Cappadox, bu yıl “Gelin bahçemizi ekelim” temasıyla yola çıkıyor. Festivalin ağırlayacağı müzisyen ve gruplar arasında Sun Ra Arkestra, Kaki King, Dhafer Youssef, Esmerine, Laraaji, Erik Truffaz Quartet, Fennesz gibi isimler bulunuyor.

Kapadokya’nın doğayla iç içe olan mekanlarını festival için özel bir hale dönüştüren Cappadox ekibi, 19-22 Mayıs tarihlerinde gerçekleşecek olan festivalde Fulya Erdemci küratörlüğünde hazırlanan bir sergi de katılımcıların ziyaretine açılacak. Asunción Molinos Gordo, Murat Germen, Cevdet Erek, Maider Lopez gibi sanatçıların işlerinin yer alacağı sergi, 12 Haziran’a kadar Kapadokya’da görülebilir.

Festival için özel olarak hazırlanan konser alanlarının yanısıra pop-up konserlere de ev sahipliği yapacak Cappadox’un müzik programında Sun Ra Arkestra, Dhafer Youssef, Udi Yervant, Karsu, Adam Hurst, Laraaji, İlhan Erşahin ve Oceanvs orientalis, Esmerine, Kaki King, Erik Truffaz Quartet, Emre Ergin, Gevende ve Fennesz yer alıyor.

Festivalle ilgili detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.

Cappadox

Benzer yazılar