Takibe al: Instagram’da gözümüze takılanlar

Takibe al: Instagram’da gözümüze takılanlar

Yüzünüz gözünüz açılsın, Instagram duvarınız şenlensin diyerek size takiplik önerilerde bulunmaya karar verdik. Bu haftanın üç önerisi bizden geliyor, ilerleyen dönemde severek takip ettiğimiz isimlerin favori profillerine de yer vermeye başlayacağız.

Eleanor MacNair
@eleanormacnair

2013’in Ağustos ayında katıldığı bir yarışmada Play-Doh oyun hamuru kullanarak ünlü bir fotoğraf karesinin reprodüksiyonunu yapması istenen Eleanor Macnair o günden bu yana hobi olarak sevdiği, ünlü fotoğrafçılar tarafından çekilmiş kareleri oyun hamuruyla tekrar üretiyor ve paylaşıyor.

roger-ballen sofa_-andre-kertesz-by-eleanor-macnair sofa_-sally-mann_eleanor-macnair

Scorpion Dagger
@scorpiondagger

2011’den bu yana önceleri Tumblr’da daha sonra ise ses de ekleyerek Instagram hesabından yayınladığı GIF’ler üreten James ‘Scorpion Dagger’ Kerr, bu üretimlerine materyal olarak büyük çoğunlukla Ortaçağ ve Rönesans dönemi resimlerini kullanıyor ve zaman zaman dini sembol ve ikonlarla hafiften dalga geçiyor.

giphy (2) giphy (1) giphy

Shibuya Meltdown
@shibuyameltdown

Mesafeli, saygılı ve sofistike Japon milletinin alkolle olan imtihanını belgeleyen Shibuya Meltdown, Tokyo’da yaşayan Avustralya doğumlu moda tasarımcısı Thom O’Brien’ın Shibuya sokaklarında yakaladığı olmadık şekillerde ve yerlerde sızmış sarhoşların fotoğraflarından oluşuyor.  Fazla hatırlamasanız da bir şekilde evin yolunu bulduğunuz bir gecenin sabahında beterin beteri var diyerek içinizi rahatlatmak istiyorsanız bir aspirinle beraber bu profile göz atın.

mig DOMvfEdVoAAyg6e Ck7fveVXEAAHSsV

Benzer yazılar