“The Nice Guys” filmi, kadın başrol oyuncularıyla dizi olarak uyarlanıyor

“The Nice Guys” filmi, kadın başrol oyuncularıyla dizi olarak uyarlanıyor

Birçok sinema filminin televizyon uyarlamalarıyla geri döndüğü bugünlerde, yakın geçmişten bir film de diziye dönüştürülüyor. Ryan Gosling ve Russel Crowe’un geçtiğimiz yıl vizyona giren polisiye komedisi The Nice Guys, ana karakterleri kadın olacak şekilde televizyona uyarlanıyor.

Shane Black’in yönetmenliğini üstlendiği film 70’li yıllarda geçiyor ve iki dedektifin kaybolmuş bir kızı bulmaya ve bir porno yıldızının gizemli ölümünü aydınlatmaya çalışmasını konu ediyordu. Filmin yapımcılarından Joel Silver’ın başında olduğu televizyon uyarlamasının senaryosu 30 Minutes or Less ile tanınan Michael Diliberti tarafından yazılacak. Fox’ta yayınlanacak dizinin oyuncu kadrosuna dair henüz bir bilgi paylaşılmış değil.

Özellikle çok konuşulan yeni Ghostbusters filmiyle öne çıkan ve eski filmleri kadın karakterlerle yeniden canlandırma furyasının yeni halkası The Nice Guys olacak. Ocean’s 11 serisinin de ana karakterleri kadın olan yeni bir uyarlaması yakında vizyonda olacak. Ocean’s 8 ismini taşıyacak filmde Sarah Paulson, Rihanna ve Sandra Bullock gibi isimler rol alacak.

The Nice Guys filminin fragmanını aşağıda görebilirsiniz.

Benzer yazılar