Tom Cruise, yeni Quentin Tarantino filminin başrolü için görüşmelere başladı

Tom Cruise, yeni Quentin Tarantino filminin başrolü için görüşmelere başladı

Kill Bill, The Reservoir Dogs ve The Hateful Eight gibi filmlerin yönetmeni Quentin Tarantino’nun Manson cinayetlerini konu edecek bir film için hazırlık aşamasında olduğu bir süredir gündemde. Filmin iki başrolünden biri için ortaya çıkan en kuvvetli adaylardan birinin Tom Cruise olduğu açıklandı.

Yönetmenle söz konusu film için görüşen ve Tarantino’yla çalışmayı çok istediği belirtilen Tom Cruise’un filmde canlandıracağı karakterin Charles Manson olacağı da gelen iddialar arasında. 1969 yılında geçecek olan filmi için, Harvey Weinstein’la ilgili gündeme gelen taciz iddialarının ardından başka bir stüdyoyla çalışmak isteyen Tarantino’nun filmde Leonardo DiCaprio ve Samuel L. Jackson’ı da istediği konuşuluyor.

Filmde Manson ailesinin kurbanlarından biri olan Sharon Tate’i canlandıracak ismin de Margot Robbie olması muhtemel. Daha önce de izleyicilerini, kendine has dokunuşlarla tarihin farklı dönemlerine yolculuğa çıkaran Tarantino’nun Manson cinayetlerini nasıl işleyeceği büyük merak konusu. Usta yönetmenin dokuzuncu uzun metrajı olacak filme dair somut detayların 2017 bitmeden paylaşılması bekleniyor.

Benzer yazılar