Ufukta heyecan verici bir Eric Copeland – Danny Perez işbirliği var!

Ufukta heyecan verici bir Eric Copeland – Danny Perez işbirliği var!

İki hafta önce gerçekleştirdiğimiz Kasım’da İki Gün festivali kapsamında Arkaoda’da sahne alan ve önümüzdeki yıl yayınlanacak albümünden şarkıları seslendiren Eric Copeland, albüm öncesinde farklı bir çalışmayla karşımıza çıkıyor. Bugüne dek Animal Collective ve Unknown Mortal Orchestra ile yaptığı görsel projelerle tanınan Danny Perez’in korku filmi Antibirth‘ün müzikleri Eric Copeland tarafından hazırladı.

Foto: Aylin Güngör

Başrollerinde Natasha Lyonne, Chloë Sevigny ve Mark Webber’i izleyeceğimiz Antibirth, galasını önümüzdeki ocak ayında Sundance’te yapacak. Bir tür uyuşturucu yoluyla yayılan bir virüsü konu edecek film, Perez’in ilk uzun metraj filmi olacak. Animal Collective ile birlikte beyin sulandıran görsel albüm ODDSAC’ı hazırlayan Perez, ayrıca Unknown Mortal Orchestra’nın “So Good At Being Trouble” klibini çekmişti. Ayrıca Eric Copeland’ın grubu Black Dice’ın sahne görsellerinden de uzun süre sorumlu olan Danny Perez, Copeland’la bu kez kendi filmi için çalışmış oldu.

Epey merak uyandıran filmden henüz herhangi bir görsel materyal paylaşılmış değil. Aşağıda Danny Perez’in çeşitli çalışmalarından kesitler görebilirsiniz.

Benzer yazılar