Walton Goggins, “Ant-Man and The Wasp” kadrosunda

Walton Goggins, “Ant-Man and The Wasp” kadrosunda

Başta Django Unchained ve The Hateful Eight gibi son dönem Quentin Tarantino filmleri olmak üzere birçok aksiyon filmindeki performanslarıyla tanınan Walton Goggins, Marvel sinematik evreninin yeni filmi Ant-Man and The Wasp‘te rol alacak.

2015 yılında yayınlanan ilk Ant-Man filminin devamı niteliğinde olan Ant-Man and The Wasp, ilk filmde rol alan Paul Rudd, Michael Douglas, Evangeline Lilly ve Michael Peña gibi isimleri yeniden bir araya getiriyor. Yine ilk filmde olduğu gibi yönetmen koltuğunda Payton Reed’in oturacağı film, 2018 yazında vizyonda olacak. Adam McKay ve Paul Rudd’un bir hikayesinden uyarlanan senaryoyu yazan isimlerse Transformers: The Last Knight‘ın da senaristleri olan Andrew Barrer ve Gabriel Ferrari

Filmde rol alacağı açıklanan Walton Goggins’in hangi karakteri canlandıracağına dair resmi bir açıklama henüz yapılmadı. Yine de tahminler, Goggins’in birçok filminde olduğu gibi yine kötü karakteri canlandıracağı yönünde. 2018 yılı, Amerikalı aktör için epey hareketli olacak gibi gözüküyor. Yeni Tomb Raider filminin kötüsü Mathias Vogel’i canlandıracak olan Goggins, üçüncü Maze Runner filmi The Death Cure ve başrollerini Richard Gere ve Peter Dinklage’la paylaşacağı dram filmi Three Christs’ta da karşımıza çıkacak.

 

Benzer yazılar