Walton Goggins, yeni “Tomb Raider” filminde rol alacak

Walton Goggins, yeni “Tomb Raider” filminde rol alacak

Alicia Vikander’in Lara Croft karakterini canlandıracağı yeni Tomb Raider filminin kötü karakterini canlandıracak isim belli oldu. The Hateful Eight, Django Unchained ve American Ultra gibi filmlerle tanınan Walton Goggins, çekimleri önümüzdeki aylarda başlayacak filmin oyuncu kadrosuna dahil oldu.

Daha önce Angelina Jolie’nin başrolünde yer aldığı bir film serisiyle sinemaya uyarlanan ünlü video oyunu Tomb Raider‘ın yeni uyarlamasında Lara Croft’un hikayesinin en başına geri dönülüyor. İngiliz bir arkeolog ve maceraperest olan Croft’un ilk görevini konu edecek olan yeni Tomb Raider filminin yönetmenliğini geçtiğimiz yıl The Wave isimli filmiyle karşımıza çıkan Norveçli yönetmen Roar Uthaug üstleniyor. Filmin oyuncu kadrosuna eklenen ikinci isim olan Walton Goggins, şu sıralar ikinci sezonu devam eden Vice Principals dizisinde Lee Russell karakterini canlandırıyor. Amerikalı oyuncuyu en yakın dönemde izleyeceğimiz yapım, History Channel’da yayınlanacak Six isimli mini seri olacak.

Geneva Robertson-Dworet tarafından senaryosu yazılan yeni Tomb Raider filmi 2018’in bahar aylarında vizyonda olacak. Önümüzdeki günlerde filmde izleyeceğimiz diğer isimlere dair bilgiler gelmesi de bir hayli olası.

 

Benzer yazılar