Wolverine, Batman ve Ninja Turtles seslendirmenlerinden yeni bir animasyon serisi: “The Gang’s All Here”

Wolverine, Batman ve Ninja Turtles seslendirmenlerinden yeni bir animasyon serisi: “The Gang’s All Here”

Ünlü seslendirmen Rob Paulsen’in öncülüğünde yıldız isimlerle dolu bir animasyon serisi geliyor. The Gang’s All Here ismini taşıyacak seride, 90’lı yıllarda Wolverine, Batman ve  Ninja Turtles karakterleriyle özdeşleşmiş seslendirmenler bir araya gelecek.

Senaryosu Bryan Burton tarafından yazılacak olan seride 90’lardan bu yana sayısız animasyon yapımda Kara Şövalye’yi seslendiren Kevin Conroy, 90’larda yayınlanan X-Men: The Animated Series‘de Wolverine’i seslendiren Cal Dodd, Batman: The Animated Series’in yönetmenlerinden biri olan Andrea Romano ve farklı TMNT serilerinde Raphael ve Donatello karakterlerini seslendiren Rob Paulsen güçlerini birleştiriyor.

Henüz hangi kanalda ya da platformda yayınlanacağı belli olmayan The Gang’s All Here, film sektöründe çalışan çeşitli hayvan karakterler etrafında gelişen olayları konu eden bir yetişkin komedisi olacak. Seride Kevin Conroy iki karakteri seslendirecek. Karakterlerden biri Barkley ismini taşıyan bir süper kahraman köpek; diğeri de Frasier Crane’i anımsatan entelektüel bir ayı olan Frances. Cal Dodd’un The Gang’s All Here‘deki karakteri aksiyon filmlerinde rol alan bir domuz olan Sargent Snout olurken, söz konusu yapımla emeklilikten dönmeye ikna olan Romano da Barkley’nin sağ kolu olarak karşımıza çıkacak kedi karakter Meryl’i seslendirecek. Serinin yaratıcılarından Rob Paulsen de Patches isimli bir yaban domuzuna hayat verecek.

Çizgi roman ve süper kahraman uyarlamaları açısından ilham verici çalışmalarda yer almış isimleri bir araya getiren The Gang’s All Here için çalışmalar an itibariyle devam ediyor. Seriyle ilgili gelişmeler için takipte kalın.

Benzer yazılar