“Zombieland 2” filmi için çalışmalar başladı

“Zombieland 2” filmi için çalışmalar başladı

Başrollerinde Woody Harrelson, Jesse Eisenberg ve Emma Stone’un yer aldığı Zombieland‘in devam filmi için hazırlıklar başladı. Filmin senaristleri Paul Wernick ve Rhett Reece, ikinci Zombieland filminin senaryosu üzerine çalıştıklarını duyurdu.

İnsanlığın büyük kısmının zombi olduğu hayali bir zamanda geçen komedi filmi, 2009 yılının sonlarında yayınlanmıştı. Yakın dönemin en başarılı zombi komedilerinden biri olan Zombieland‘in devam filminin yolda olduğunu AMC’deki Geeking Out programına verdikleri röportajda açıklayan ikili, bu hafta Woody Harrelson’la buluşup bazı sahnelerin üzerinden geçeceklerini dile getirdi. Filmin orijinal kadrosundan başka hangi oyuncuların devam filminde olacağı henüz bilinmese de Wernick ve Reece, izleyicileri harika bir oyuncu kadrosunun beklediğinin altını çizdi.

Zombieland‘in televizyon uyarlaması da bir süre önce gündeme gelmişti. Amazon Studios’un yapımcılığını üstleneceği dizinin çekimlerine başlanmış fakat sonrasında proje farklı bir yöne evrilmiş ve vasat bir televizyon filmi olarak 2013 yılında yayınlanmıştı.

Aşağıdaki bağlantıdan Zombieland‘in fragmanını izleyebilirsiniz.

Paul Wernick ve Rhett Reece’in şu sıralar hazırlıklarını sürdürdüğü bir başka devam filmi de ikinci Deadpool filmi. Söz konusu filmin 2018 yılında vizyonda olması bekleniyor.

Benzer yazılar