Bant Mag.’da staj mı yapmak istiyorsunuz?

Bant Mag.’da staj yapmak için nerede olduğunuzun bir önemi yok; herkes bize başvurabilir ve bulunduğu yerden üretimimize ortak olabilir. Bünyemizde staj yapmak için belirlediğimiz süre iki ay. Haftada ortalama içerik üretimine yönelik 8 saatlik bir çalışma öngörüyoruz. Eğer Bant Mag.’da siz de staj yapmak istiyorsanız, aşağıdaki sorularımızın yanıtlarını CV’nizle birlikte [email protected] adresine ulaştırabilirsiniz. Gerekli gördüğünüz ek bilgileri ya da yazı örneklerini de dahil edebilirsiniz. Sizi en kısa sürede cevaplamak için elimizden geleni yapacağız. Böylece staj taleplerinizi daha sağlıklı değerlendirip yanıtlayabileceğimizi düşünüyoruz. Teşekkürler! Sizi seviyoruz.  

*2500 vuruşu geçmeyecek bir metinle, neden Bant Mag.’da staj yapmak istediğini anlatan bir motivasyon mektubu yazabilir misin? 

*Sevdiğin, takip ettiğin basılı ve dijital yayınlar, hesaplar hangileri?

*Son zamanlarda gittiğin bir konseri, sevdiğin bir müziği, okuduğun bir kitabı (roman, hikâye, sanat, akademik, politika, vs.) ya da izlediğin bir filmi bize bir paragrafı geçmeyecek bir metinle önerebilir misin?

İllüstrasyon: Hayal Pozantı