Evde yaptığınız çeşitli üretimleriniz için çağrımızdır

Pandemi nedeniyle evlere kapandığımız sürecin başlarında yaptığımız aşağıdaki #evcilikgünleri çağrımız (şimdilik) sona ermiştir, yeniden ve başka vesilelerle görüşmek üzere!

Merhaba herkese! Kendimizi ışık hızıyla içinde bulduğumuz, alışkanlıklarımızı değiştiren bu pandemi sürecinden ne şekillerde etkileniyor ve bunun ışığında neler üretiyorsunuz, fazlaca merak etmekteyiz. Yani anlayacağınız niyetimiz, bu süreçte farklı formlarda yaptığınız üretimlerle tanışmak, onları kaydetmek ve paylaşmak.

Salgın süreci ve fiziksel mesafelenme sizi nerelerden kaşındırıyor, nerelerden gıdıklıyor? Bu süreçte neler yarattınız, yaratmaktasınız? Evde yeni bir şarkı mı kaydettiniz? Yeni nasıl şeyler çiziktirdiniz? Bir radyo programı mı kaydetmek istiyorsunuz? Kısa bir video mu çektiniz? Bizimle deneyiminizi mi paylaşmak istiyorsunuz? Bir yazı mı kaleme aldınız? Deneysel fotoğraflar mı çekiyorsunuz? Hepsiyle bir an önce buluşmak istiyoruz. Bizimle paylaşabileceğiniz üretimler aşağıdaki formatlarda olabilir:

– İllüstrasyon
– Çizim
– Fotoğraf
– Müzik (ses dosyası)
– Video / Kısa film 
– Yazı
– Deneyim paylaşımı
– Şiir
– Kısa öykü / Deneme
– Radyo programı (ses dosyası)

Katılım koşulumuz, üretimlerinizin salgın sürecinde ortaya çıkmış olması… Tabii bir diğer önemli husus da medyada çokça karşımıza çıkan ve sinir hoplatan ayrımcı söylem ve nefret söyleminin bu seçkide hiçbir şekilde alan bulamayacağı.

Bize yolladıklarınızdan geniş bir seçkiyi bantmag.com ve kanalları üzerinden paylaşıyoruz. Katılımlarınızı bant@bantmag.com adresine bekliyoruz. Bize yolladıklarınızdan geniş bir seçkiyi bantmag.com ve kanalları üzerinden paylaşıyor olacağız. Gönderim yaparken aşağıdaki adımları takip ederseniz süper olur.

-E-postalarınızın konu başlığına “Evcilik Günleri” ve hangi format(lar)daki üretimlerinizi paylaştığınızı yazınız.

-Üretimlerinizi ulaştırmanın yanı sıra bize kısaca kendinizden de bahsediniz.

-5 MB ve üzerindeki dosyaları link olarak paylaşabilir misiniz?

Şimdiden sizlerle tanışmak için can atıyoruz! Sevgiler, sıhhatler herkese.

Yükleniyor...