Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Bant Mag.: Kendine Has 15 Yıl (Sergi+Parti)

25 Ekim 2019 @ 19:30 - 23:59

Kuruluşunun 15. yılını bir dizi etkinlikle ve özel yayınlarla kutlayan Bant Mag., Kendine Has katkılarıyla on beş yıllık arşivinden özel bir sergi hazırlıyor. 25 Ekim’de Bant Mag. Havuz / Bina’da açılacak sergide Bant Mag.’ın 2004-2011 yıllarında, Bant ismiyle yayın yaptığı dönemde sayfalarında yer verdiği çizerlerin işlerinden özel bir seçki yer alacak.

Kuruluşundan bu yana illüstrasyonu ön plana çıkaran bir vizyona sahip olan derginin 15 yıllık geçmişinde yer verdiği konulara eşlik eden çizimleriyle tanıştığı, yıllar içerisinde pek çok başarılı işe imza atan ve ülke çapında, hatta yurt dışında tanınan isimler haline gelen illüstratörlerine selam çakmak için düzenlediği bu sergide Bora Başkan, Sadi Güran, Okan Arabacıoğlu, Cem Dinlenmiş, Baysan Yüksel, Ada Tuncer, Saydan Akşit, C.M. Kösemen ve Ethem Onur Bilgiç gibi pek çok ismin işlerini görebileceksiniz. Bant Mag.’ın 15 yıllık yolculuğunun ilk 8 senesini kapsayacak sergi aynı zamanda izleyicileri bir zaman yolculuğuna da çıkaracak.

Açılışın hemen ardından gerçekleşecek partide DJ kabinini de bu sefer kendilerine ayıran Bant Mag. ekibi, gece boyunca geniş bir yelpazeye yayılan, birbirinden lezzetli parça seçimleriyle dans pistinde yoklama alacak. Bant Mag.: Kendine Has 15. Yıl etkinliklerinin ilkini işaretleyen sergiyle Bant Mag.’ın ilk senelerine beraber dönmeye ve 15 yılı dans pistinde kutlamaya herkes davetli.

Sergi açılış: 19:30
Parti: 21:00