Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Bina’da Bant Mag. Radyo: Çizer Masası Özel #1

26 Şubat 2020 @ 20:00 - 23:30

Bant Mag. Radyo’nun Bina’dan yaptığı canlı yayınları bu hafta Ethem Onur Bilgiç ve Burak Şentürk’ün hazırladığı Çizer Masası devralıyor. İkili, Bant Mag. YouTube kanalı için hazırladığı Çizer Masası’nı canlı, konuklu ve seyircili bir formatla sahneye taşıyacak.

Bina’nın en üst katında konumlanan Bant Mag. Havuz’da gerçekleşecek özel bölümde Ethem Onur Bilgiç ve Burak Şentürk hem seyircilerden gelen soruları yanıtlayacak hem de iki özel konuğu ağırlayacak. Müzisyen kimliğinin yanı sıra yaptığı fantastik çizimlerle de gönlümüzü çalan Burak Gürpınar ve uluslararası çizgi roman yayınları için yaptığı etkileyici işlerin yanı sıra son olaran Feveran isimli grubunda gitarıyla karşımıza çıkan Yıldıray Çınar, bu özel bölümün konukları.

26 Şubat Çarşamba akşamı gerçekleşecek etkinliğe Bant Mag. Havuz / Bina’da izleyici olarak katılmak ücretsiz fakat kontenjanımızın sınırlı olduğunu hatırlatalım. Erken gelen yer kapar! Ayrıca Çizer Masası ekibi ve konuklarına yöneltmek istediğiniz soruları da küçük kağıtlara isminizle birlikte yazıp getirmeyi de unutmayın! Duyumlarımıza göre soruyla gelenleri birtakım sürprizler bekliyor.

20:00 // Kapı açılış
20:30 // Bant Mag. Radyo: Çizer Masası Özel

*Yayın bantmag.com’da sayfanın en altında konumlanan Bant Mag. Radyo’dan da canlı olarak dinlenebilir.
*Etkinlik ücretsiz ve oturma düzenlidir.
**Kapasite sandalye sayısıyla sınırlıdır.
Konuklar: Yıldıray Çınar ve Burak Gürpınar
Program canlı olarak BantMag Radyo’da yayınlanacak.

Detaylar

Tarih:
26 Şubat 2020
Saat:
20:00 - 23:30
Etkinlik etiketleri:
,

Organizatör

Bant

Mekan

Bina
Caferağa Mahallesi, Kadife Sk. No:26, 34710 Kadıköy
İstanbul, Türkiye
+ Google Haritalar