Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Kendine Has sunar: Melikşah Altuntaş ile Kimsenin İhtiyacı Olmayan Bir Gece

6 Aralık 2019 @ 21:00 - 23:59

Kendine Has sunar: Melikşah Altuntaş ile Kimsenin İhtiyacı Olmayan Bir Gece / DJ set: Chiko / Funky Queen / Volkan Judocu

Ne iş yaptığını kendisi dahil kimsenin tam olarak anlayamadığı Melikşah Altuntaş’ın 15 saniyelik Instagram story’leri ve anlamsızca uzun YouTube videolarına dâhi sığdıramadığı çok önemli fikirlerini, tahammül etmesi zor ses tonundan ve birinci ağızdan duymak isteyen maksimum 55 kişiye müjde! Kendisi, gündeme dair ve gündem dışı konu, video ve olası sürpriz konuklarıyla cuma akşamınıza kan doğramaya hazırlanıyor. Bu potansiyel cringe sağanağı kaçmaz!

Gecenin devamında da Bina DJ kabininde sizi harika bir müzik ziyafeti bekliyor. Chinese Man Records bünyesinde ve farklı projelerde 15 yıldır müzik sektörünün farklı katmanlarında çalışan ve dünyanın dört bir yanından, farklı kültürlere ait gizli seslerin peşine düşen bir koleksiyoner olan Chiko, İstanbullu DJ’ler Funky Queen ve Volkan Judocu’yla birlikte kabinde!

*”Kendine Has sunar: Melikşah Altuntaş ile Kimsenin İhtiyacı Olmayan Bir Gece” etkinlik kontenjanı oturma kapasitesi ile sınırlıdır. (55 kişi)
**Etkinlik günü saat 19:30 itibariyle sergi katından ücretsiz edineceğiniz biletle yerinizi ayırtabilirsiniz.

Detaylar

Tarih:
6 Aralık 2019
Saat:
21:00 - 23:59
Etkinlik etiketleri:
, , , , , ,

Mekan

Bina
Caferağa Mahallesi, Kadife Sk. No:26, 34710 Kadıköy
İstanbul, Türkiye
+ Google Haritalar