Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Kendine Has Sunar: Yüz Yüze #18 – Özgür Mumcu & Hasan Söylemez

19 Ekim 2019 @ 19:30 - 23:59

Gazeteci ve yazar Özgür Mumcu’nun her ay farklı bir ismi konuk ettiği YÜZ YÜZE serisi yeni sezonuna Kendine Has sponsorluğunda devam ediyor. Serinin sezon açılış sohbeti ise 2010’da şehir hayatını ve kariyerini terk ederek önce bisikletiyle Türkiye’yi, daha sonra ise dünyanın dört bir köşesini gezen, gazeteci ve fotoğrafçı Hasan Söylemez olacak. 19 Ekim Cumartesi akşamı Bant Mag. Havuz / Bina’daki sohbete gezgin Hasan Söylemez’in seyahat hikâyeleri yön verecek.

2010’da cüzdanındaki tüm banka kartlarını kesip, parasını dağıttıktan sonra bisikletiyle Türkiye’nin kırk şehrini gezen, daha sonra ise seyahatlerine dünyanın çeşitli bölgelerinde devam eden Hasan Söylemez, seyahat maceralarını “Hayallere Yolculuk” isimli video-belgesel serisiyle paylaşıyor. Türkiye’deki seyahat anılarını “Hayata Yolculuk: Bir Bisiklet, Sıfır Lira, Sekiz Ay, On Bin Kilometre” isimli bir kitap olarak da yayımlayan Söylemez, Yüz Yüze’nin 18. buluşmasında hem Özgür Mumcu’nun sorularını yanıtlayacak hem de modern hayatın koşuşturmacası içerisinde kendi hayallerini unutarak, rutin bir döngüye sıkışan herkese ilham verecek öykülerini izleyicilerle paylaşacak.

Sohbetin ardından ise geceye Dj kabinini devralacak Ahmetjah ve Harun İzer’in setleri eşliğinde partiyle devam edeceğiz.

19:30 // Kapı açılış
20:00 – 22:00 // Özgür Mumcu ve Hasan Söylemez (sohbet)
22:00 – 02:00 // Ahmetjah – Harun İzer DJ Set

*Etkinlik ücretsiz ve oturma düzenlidir.
**Kapasite sandalye sayısıyla sınırlıdır.
***Yerinizi ayırtmak için etkinlik günü saat 19:00 itibariyle Bina giriş katından ücretsiz bilet temin edebilirsiniz.

Detaylar

Tarih:
19 Ekim 2019
Saat:
19:30 - 23:59
Etkinlik etiketleri:
, , , , , ,