Konser: Can Aydınoğlu, Özgün Semerci, Samet Çiçek

Can Aydınoğlu, Özgün Semerci ve Samet Çiçek şarkılarıyla duygudan duyguya savrulacağınız bir konser için 6 Ocak Cuma, Bant Mag. Havuz / Bina’ya bekleniyorsunuz.


Can Güngör, Nilipek., Gökçe Coşkun ve başka birçok müzisyenle birlikte çalan gitarist Can Aydınoğlu geçtiğimiz sonbaharda, bir üyesi olduğu Yaşlı Amca grubuyla Keşke Herkes adlı bir albüm yayımladı. Caner Özyurtlu’nun 2022 çıkışlı Biz Böyleyiz filminin soundtrack albümünde Nilipek.’e eşlik ederek müziğin farklı sularına da yelken açan Aydınoğlu, solo parçalarını ise henüz yalnızca YouTube kanalında paylaşmakta.  

Punk grubu Second’la hayatımıza giren Özgün Semerci, ilk solo kaydı Bulandı Sularım’ı 2016’da, banjonun başrolde olduğu bir diğer albümü A Nightmare on Clawhammer Banjo’yu da ondan üç yıl sonra yayımlamıştı. “Delik”, “Yalan Yok” gibi güzelliklerin de dâhil olduğu bir dizi tekli sayesinde şarkı yazarlığını ince dokunuşlarla genişletmeyi sürdüren Semerci 2022 karnesinde Second’daki ortağı Kerem Brumend ile birlikte kaydettiği “O Da Biraz Haklı” ve Övünç Dan eşlikli taze parçası “Seneye Görüşürüz” bulunuyor.

Bağımsız sahnede uzun yıllardır üretimlerini sürdüren Samet Çiçek, müziğin yanı sıra animasyon ve gastronomi alanında da aktif. Mizahi sözleri neşeli seslerle ördüğü şarkılarıyla her defasında yüzleri gülümsetmeye, umut vermeye devam ediyor. Biten bir ilişkinin ardından yeni bir sayfa açmaya giden yolculuğa tanık eden “Tavşan Humması” ve  “Güzel çillerinden öpesim var / Seni halıya sarıp götüresim var” sözleriyle yeni birinin yörüngesine girme sürecinden bahsettiği “Şeftali”, Samet Çiçek’in 2022’ye bıraktığı iki tekli.

Kapı açılış: 20.30
Konser: 21:00
Biletler: 70 TL (Bina giriş katta satışta)
Kapasite 50 kişiyle sınırlı.

Google Takvime Ekle

Bina

Adres:
Caferağa Mahallesi, Kadife Sk. No:26, 34710 Kadıköy
İstanbul
Türkiye
Telefon:
+902163308466
Web Sitesi:
https://www.instagram.com/bina.moda/