Yeni “Dexter” sezonuna dair detaylar geldi

Ekranlara döneceği duyurulan Dexter’ın yeni bölümlerine dair detaylar paylaşıldı.

Dexter karakterine hayat veren oyuncu Michael C. Hall ve 8 sezonluk dizinin ilk 4 sezonunun yapımcısı Clyde Phillips’in projede yer aldığı biliniyordu. Hatta Clyde Phillips, bir röportajında, serinin 2013’te yayınlanan tartışmalı finalinin hoş karşılanmadığının farkında olduklarını ve Michael C. Hall’un da finalden tatmin olmadığını söylemişti.

Bu açıklamaların ardından yeni sezonun orijinal finalin 10 yıl sonrasında geçeceğini öğrendik. Dexter artık farklı bir isimle Miami’de yaşıyor olacak. 2013’teki finalde kendisinin Oregon’a gittiğini görmüştük. Clyde Phillips bir kez daha yeni bir final yapabilmekten duyduğu mutluluğu dillendirdi.

Marcos Siega ekibe katıldı

Dizinin yürütücü yapımcılığını, daha önce Clyde Phillips’in kaleme aldığı iki Dexter bölümünü çekmiş olan Marcos Siega üstleniyor. 10 bölümden oluşacağı açıklanan spin-off sezonunun 6 bölümünü de Siega yönetecek. Geçmiş yıllarda True Blood, Blindspotve The Following gibi dizilerin çeşitli bölümleri için kamera arkasına geçen Marcos Siega’nın, HBO Max’in 26 Kasım’da başlayacak The Flight Attendant dizisinin ilk sezonunun finalini yapacak iki bölümü çektiğini de hatırlatalım.


Yükleniyor...