Aubrey Plaza, “Best Sellers” filminde Michael Caine’le birlikte başrolde

Parks & Recreation ve Legion dizilerindeki performanslarıyla favori oyuncularımız arasına giren Aubrey Plaza, yönetmenliğini Lina Roessler’in üstleneceği Best Sellers’ta rol alacak.

Kariyerinin son yıllarını sakince ve hayatın tadını çıkarak geçirmek isteyen bir yazar ve onunla beraber kitap tanıtım turnesine çıkan genç bir editörün macerasını konu edecek film, sinema dünyasında daha çok oyunculuğuyla tanınan Kanadalı sinemacı Roessler’in ilk uzun metrajı olacak. Aubrey Plaza’nın genç ve azimli editör karakterini canlandıracağı filmde yazar rolünde ise Oscar ödüllü Michael Caine yer alacak. 

Son olarak Legion’ın final sezonunda izlediğimiz Plaza, Lawrence Michael Levine’in 2020’de vizyona girecek dram filmi Black Bear’de Sarah Gadon’la birlikte kamera karşısına geçti. Aubrey Plaza, bir karınca yiyenin Nuh’un gemisindeki macerasını konu eden animasyon yapım The Ark and the Aardvark’ın da seslendirme kadrosunda yer alıyor. Filmdeki karakterlere ses verenler arasında Stephan Merchant ve Jenny Slate gibi isimler de var.