"The Miseducation of Cameron Post", ön gösterimi ve partisi 8 Kasım'da REXX ve Bant Mag. Havuz'da

9 Kasım’da vizyona girecek olan The Miseducation Of Cameron Post (Cameron Post’a Ters Terapi) filmini ön gösterim ve partiyle selamlıyoruz. 8 Kasım Perşembe günü, filmin Türkiye dağıtımını üstlenen PAZ Film ajansı ve Bant Mag.’ın ortak etkinliğiyle REXX sinemasında gerçekleşecek gösterimin ardından Bant Mag. Havuz / BİNA’daki partiye bekleniyorsunuz.

The Miseducation Of Cameron Post (Cameron Post’a Ters Terapi), katıldığı festivallerde izleyici ve eleştirmenlerden tam not alarak büyük yankı uyandırdı ve Sundance Film Festivali’nden Jüri Büyük Ödülü ile ayrıldı. ”Appropriate Behavior”ın yönetmeni ve yıldızı olarak tanıdığımız Desiree Akhavan’ın Emily Danforth’un romanından uyarlanan son filmi, tutucu ailesi tarafından eşcinsel yöneliminin ”tedavi edilmesi” amacıyla ”onarım terapisi” kampına gönderilen Cameron’ın başından geçenler ve bu kampta birbirine sığınan LGBTQ gençler üzerinden sıcak bir büyüme hikâyesi anlatıyor.

Filmin başrolünde izleyeceğimiz, ”Kick Ass” ile büyük ilgi toplayıp ardından ”Let Me In” ile Times ve New York Times gibi yayınların “Yılın En İyi Performansı” listelerine henüz bir çocuk oyuncuyken giren Chloë Grace Moretz’e, ”American Honey” filmiyle parlayan genç yıldız Sasha Lane ve ”The Newsroom” dizisi ve ”Short Term 12” filmiyle tanınan John Gallagher Jr. eşlik ediyor.

Kadıköy REXX Sineması’nda saat 19.00’da gerçekleşecek gösterimin ardından Bant Mag. DJ’leri Melikşah Altuntaş, Deniz Bankal ve Sadi Güran’ın kabinde olacağı parti ise 20.30’da başlayacak.

Ön Gösterim: 19:00
Parti: 20:30