Milla Jovovich, yeni “Hellboy” filminin oyuncu kadrosunda

Milla Jovovich, yeni “Hellboy” filminin oyuncu kadrosunda

Hellboy: Rise of the Blood Queen filmi için heyecanlı geri sayım sürüyor. Filmin oyuncu kadrosuna katılan son isim olan Milla Jovovich’in Blood Queen karakterini canlandıracağı açıklandı.

Senarist ekibinde çizgi roman serisinin yaratıcısı olan Mike Mignola’nın da yer aldığı filmin yönetmenliğini Neil Marshall üstleniyor. Başrolünde Stranger Things‘le yıldızı parlayan David Harbour’ı izleyeceğimiz filmde Ian McShane’in de rol alacağı geçtiğimiz günlerde açıklanmıştı. Milla Jovovich’in canlandıracağı Blood Queen karakteri, filmin gerçek kötü karakteri olacak. Çizgi romanlarda Lady of the Lake ismiyle de tanınan karakter, kara büyü yetenekleri ve antik geçmişiyle biliniyor.

Özellikle Resident Evil serisi ve Fifth Element‘teki performanslarıyla tanınan Jovovich, önümüzdeki aylarda vizyona girecek yıldızlarla dolu Rob Reiner filmi Shock and Wave‘de ve James Franco imzalı bilim kurgu filmi Future World‘de de karşımıza çıkacak.

Hellboy: Rise of the Blood Queen‘in çekimleri önümüzdeki sonbaharda başlıyor. Önümüzdeki haftalarda filmin oyuncu kadrosuna dair daha fazla detayın paylaşılması muhtemel.

Benzer yazılar