Queens Of The Stone Age yeni albümünden ilk single’ı yayınladı

Queens Of The Stone Age yeni albümünden ilk single’ı yayınladı

Villains isimli yeni Queens Of The Stone Age için geri sayım, albümden yayınlanan ilk single’la birlikte başladı. Prodüktörlüğünü Mark Ronson’ın üstlendiği albümden paylaşılan ilk şarkının ismi “The Way You Used to Do”.

Son olarak 2013 yılında …Like Clockwork albümüyle karşımıza çıkan Queens Of The Stone Age, bir süredir yayınladığı ilginç videolarla ve gizemli web sitesiyle albüme dair ipuçları vermeye başlamıştı. 25 Ağustos’ta dinleyicilerle buluşacak Villains isimli albüm dokuz şarkıdan oluşacak.

Grup üyeleri, son albümlerinden bu yana birçok farklı projede yer almıştı. Ekibin kurucusu, solisti ve şarkı yazarı Josh Homme, Eagles Of Death Metal ve Iggy Pop’la albümler kaydedip turneye çıktı. Gitarist Troy Van Leeuwen, Mastodon ve At The Drive-In üyeleriyle birlikte Gone Is Gone isimli süpergrubu hayata geçirdi. Basçı Michael Shuman, diğer grubu Mini Mansions’la albüm yayınladı. Ve Dean Fertitia da The Dead Weather ve The Kills’le birlikte yeni albümler servis etti.

Queens Of The Stone Age’in merakla beklediğimiz yeni albümünden yayınlanan ilk single’ı aşağıdaki bağlantıdan dinleyebilirsiniz.

Villains albümünün şarkı listesi de şöyle:

1. “Feet Don’t Fail Me”
2. “The Way You Used To Do”
3. “Domesticated Animals”
4. “Fortress”
5. “Head Like A Haunted House”
6. “Un-Reborn Again”
7. “Hideaway”
8. “The Evil Has Landed”
9. “Villains Of Circumstance”

Benzer yazılar