Yoldaki Primus albümünden bir şarkı daha: “The Scheme”

Yoldaki Primus albümünden bir şarkı daha: “The Scheme”

İtalyan yazar Ul de Rico’nun Yedi farklı rengin birer karakter olarak yer aldığı The Rainbow Goblins isimli çocuk romanından yola çıkarak yazılmış yedi şarkıdan oluşan yeni Primus albümü The Desaturating Seven, ay sonunda dinleyicilerle buluşacak. Albümde yer alacak “The Scheme” isimli şarkı, dijital platformlardaki yerini aldı.

Grubun efsanevi davulcusu Tim Alexander’ın 1995 yılında kaydedilen Tales From The Punchbowl albümünden bu yana ilk kez yer aldığı Primus kaydı olan The Desaturating Seven, ATO Records ve Prawn Song Records ortaklığıyla yayınlanıyor. 29 Eylül’de raflardaki yerini alacak olan albüm, Primus diskografisinin dokuzuncu stüdyo albümü olacak.

Prodüksiyonu da grubun kurucusu ve lideri olan Les Claypool’a ait olan albümden, geçtiğimiz haftalarda yayınlanan “The Seven” isimli şarkının ardından şimdi de “The Scheme” paylaşıma açıldı. Çeşitli çocuk masalları ve kitaplarından ilham alan konsept albümleriyle geçtiğimiz yıllarda da karşımıza çıkan Primus’un yeni single’ı aşağıdaki bağlantıdan dinlenebilir.

Benzer yazılar